| Kleur | Rood |
|---|---|
| Omgevingstemperatuur | 0~50°C |
| Model | Stroomstelsel van de zuiger |
| Cilinderinhoud | 70L,90L,100L,120L,150L,180L |
| De Druk van het aandrijvingsapparaat | 6.0MPa (20℃) |
| Agent. | Brandblussysteem FM200 |
|---|---|
| Werktemperatuur | -10°C aan 50°C |
| Type | Stroom van de zuiger |
| Duurzaamheid | Hoog |
| Cilinderinhoud | 70L,90L,100L,120L,150L,180L |
| Tijd van ontslag | Tien seconden. |
|---|---|
| Vullende Druk | 5.6 MPa, MPa 4,2 |
| Activatiemethode | elektrisch/pneumatisch |
| Productsoort | Brandbestrijdingssysteem |
| Veiligheid | Hoog |
| Type | Gasbrandbestrijdingssysteem |
|---|---|
| Oplosbaarheid in water | Verwaarloosbaar |
| Geur | Geurloos |
| chemische formule | Heptafluorpropaan (HFC-227ea) |
| Kleur | Kleurloos |
| Agent. | Hfc-227ea (FM200) |
|---|---|
| Kracht | DC24V/1.5A |
| Brandblustijd | Tien seconden. |
| Hoog licht | het systeem van de het gasafschaffing van 120l fm200 |
| Structuur | geen pijpleiding |
| Kleur | Rood & Ivory Wit Kleur of aangepast |
|---|---|
| Productnaam | FM200 gas brandbestrijdingssysteem, brandbestrijdingssysteem, FM200 systeem |
| Tijd van ontslag | ≤ 10 s |
| Gebruik | Brandreddingssysteem,gasbrandblussysteem,brandblussysteem |
| Vullende Druk | 4.2MPa,5.3MPa |
| Kleur | Rood & Ivory Wit Kleur of aangepast |
|---|---|
| Productnaam | fm200 gasbrandbestrijdingssysteem |
| Tijd van ontslag | ≤ 10 s |
| Vullende Druk | 4.2MPa,5.6 MPa |
| Omgevingstemperatuur | 0°C-50°C |
| Patroon van blussen | Besloten overstromingen |
|---|---|
| Productsoort | Brandbestrijdingssysteem |
| Structuur | Flexibel |
| Agent. | heptafluoropropane |
| Betrouwbaarheid | 99.99% |
| Toepassing | B. Brandbestrijding, noodhulp, brandbestrijdingssysteem, brandsysteem, brand van type C |
|---|---|
| Tijd van ontslag | ≤ 10 s |
| Werktemperatuur | 0-50 graad |
| Soort onderneming | Fabrikant meer dan 10 jaar |
| De bereidheid van de agent | Onderhandelbaar |
| Activeringstemperatuur | 175°F |
|---|---|
| Type | Stroom van de zuiger |
| Veiligheid | Hoog |
| De Druk van het aandrijvingsapparaat | 6.0MPa (20℃) |
| Kracht | DC24V/1.5A |