| Aandrijving | Elektrische of temperatuurgevoelige sensoren |
|---|---|
| Kenmerken | Verstelbare hoogte, gemakkelijke installatie, duurzaam |
| Vullende Druk | 1.6MPa |
| Werktemperatuur | 0~50℃ |
| Productsoort | Hangsysteem |
| Werktemperatuur | 0~50℃ |
|---|---|
| volume van cilinder | 40L, 70L, 90L, 100L, 120L, 150L, 180L |
| Opbergdruk | 2.5MPa |
| Soort onderneming | Fabrikant meer dan 10 jaar |
| Grootte van de kast | 1200 mm x 800 mm x 2000 mm |
| Aandrijving | Automatische of handmatige start |
|---|---|
| Het vullen prussure | 4.2MPa/5.6MPa |
| Activeringstijd | ≤ 10 s |
| Betrouwbaarheid | 99.99% |
| Beschermingsgebied | Brand van klasse A, B en C |
| Voorwerp | Brand van klasse A, B, C, E |
|---|---|
| Omgevingstemperatuur | 0°C tot 50°C |
| Brandblusmethode | Volledig uitdoven van de overstroming |
| Minimale ontwerpdichtheid | 10,0 kg/m3 |
| Betrouwbaarheid | 99.99% |
| Cilindervolume | 40L, 70L, 90L, 100L, 120L, 150L, 180L |
|---|---|
| Materiaal van het lichaam | Staalcilinder |
| Bespuittijd | ≤ 10 s |
| Werktemperatuur | 0°C-50°C |
| Soort onderneming | Fabrikant meer dan 10 jaar |
| Brandbeschermingsniveau | Een klasse |
|---|---|
| Gewicht | 100 kg-500 kg |
| brandblusapparaat | FM200 hfc-227ea Automatische brandblusser |
| Kracht | DC24V/1.5A |
| Standaard van onderzoek | GB25972-2010 |
| Werkkracht | DC 24V 1,5A |
|---|---|
| Activatiemethode | Automatisch of hand |
| Standaard van onderzoek | GB25972-2010 |
| opsporingssysteem | Warmte- en rookmelders |
| Bergingstemperatuur | -10°C aan 50°C |
| Opbergdruk | 2.5MPa |
|---|---|
| Oorsprong | Guangzhou, Guangdong, China |
| Type deur van de kast | enkelvoudig/dubbelvoudig |
| Kenmerken | Schoon gas en milieuvriendelijk |
| model van kabinet | dubbele kast |
| Capaciteit van de cilinder | 70L,90L,100L,120L,150L,180L |
|---|---|
| Certificering van buizen | Goedgekeurde FM |
| Aandrijving | Automatisch of hand |
| Bespuittijd | ≤ 10 s |
| Kleur van de buis | Rood |
| Voor | Plafond montage |
|---|---|
| Bespuittijd | ≤8s |
| Installatiehoogte | 23m |
| Tijd van ontslag | ≤ 10 s |
| Aandrijving | Elektrische apparatuur |