| Patroon van blussen | Besloten overstromingen |
|---|---|
| Kleur | Rood |
| Materiaal van de klep | met een gewicht van niet meer dan 10 kg |
| Brandclassificatie | Brand van klasse A, B, C, E |
| Capaciteit van de cilinder | 70L, 90L, 120L, 150L, 180L |
| Structuur | Pijpleiding |
|---|---|
| Kracht | DC24V/1.5A |
| Opbergdruk | 5.6Mpa 4.2Mpa |
| Cilindervolume | 70L, 90L, 120L, 150L, 180L |
| Stroombron | Gasbrandblussers |
| Productnaam | fm200 gasbrandbestrijdingssysteem |
|---|---|
| Tijd van ontslag | ≤ 10 s |
| Vullende Druk | 4.2MPa, 5.6Mpa |
| Omgevingstemperatuur | 0°C-50°C |
| Systemen | Pijpnetwerk |
| Capaciteit | 70L,90L,120L,150L,180L |
|---|---|
| Kleur | Rood of op maat, of volgens de eisen van de klant |
| Productnaam | fm200 gasbrandbestrijdingssysteem |
| Vullende Druk | 4.2/5.6 Mpa |
| Tijd van ontslag | ≤ 10 s |
| Tijd van ontslag | ≤ 10 s |
|---|---|
| Agent. | Fm200 ((htc-227ea Of Heptafluoropropan) |
| Hulpdruk | 5.0±0.225Mpa |
| Productsoort | Brandbestrijdingssysteem |
| Cilindervolume | 40L, 70L, 90L, 100L, 120L, 150L, 180L |
| Oorsprong | China |
|---|---|
| Type | Gasbrandbestrijdingssysteem |
| Omgevingstemperatuur | 0°C-50°C |
| Bespuittijd | ≤ 10 s |
| Installatie | Inrichting |
| Kleur | Rood & Ivory Wit Kleur of aangepast |
|---|---|
| Capaciteit | 70L,80L,82L,90L |
| Type | brandbestrijdingssysteem |
| Vullende Druk | 15MPa, 20MPa |
| Artikel 1 | FM 200 systeemontwerp,brandbestrijdingssystemen FM200 |
| Type | Automatische brandblusser |
|---|---|
| Patroon van blussen | Besloten overstromingen |
| Stroomtoevoer van het systeem | AC 220V DC 24V 1,5A |
| Tijd voor ontslag | Tien seconden. |
| Structuur | Pijpleiding |
| Beschermingsvolume van het systeem | Maximaal één regio M3 |
|---|---|
| Werktemperatuur | -10°C aan 50°C |
| Opbergdruk | 4.2/5.6Mpa |
| Capaciteit van de cilinder | 40L, 70L, 90L, 100L, 120L, 150L, 180L |
| Bespuittijd | ≤ 10 s |
| Type | Hoofdstuk of pijpleiding,hangend |
|---|---|
| Naam | FM200 Automatisch brandblussysteem voor brandopsporing |
| Kleur | Rood of op uw verzoek |
| Stroomtoevoer van het systeem | DC24V 1,5A |
| Verpakking Details | van de soort gebruikt voor de vervaardiging van elektrische elektrische apparaten |