| Kleur | Rood & Ivory Wit Kleur of aangepast |
|---|---|
| Productnaam | FM200 gas brandbestrijdingssysteem, brandbestrijdingssysteem, FM200 systeem |
| Tijd van ontslag | ≤ 10 s |
| Gebruik | Brandreddingssysteem,brand,gasbrandblussysteem,brandblussysteem |
| Vullende Druk | 4.2MPa,5.6 MPa |
| Kleur | Rood & Ivory Wit Kleur of aangepast |
|---|---|
| Productnaam | FM200 gas brandbestrijdingssysteem, brandbestrijdingssysteem, FM200 systeem |
| Vullende Druk | 4.2MPa,5.6Mpa |
| Artikel 1 | FM200,gasonderdrukingssysteem |
| Cilinderinhoud | 40L~180L, je kunt kiezen |
| Beschermde zone | Verhouding: ≤ 800 m2 ; Volume: ≤ 3600 m3 |
|---|---|
| Toepassing | A, B, C |
| Type | Gasbrandbestrijdingssysteem |
| Standaard van onderzoek | GB25972-2010 |
| Cilinderinhoud | 70L tot 180L |
| Patroon van blussen | Besloten overstromingen |
|---|---|
| Gebruik | brandreddingssysteem |
| Soort onderneming | Fabrikant meer dan 10 jaar |
| Werktemperatuur | -10~50℃ |
| Stikstofdruk | 6.0±1.0Mpa ((20°C) |
| Werkdruk | 4.2MPa/5.6MPa |
|---|---|
| Soort onderneming | Fabrikant meer dan 10 jaar |
| Type | Brandbestrijdingssysteem |
| Temperatuur | 0-50°C |
| Artikel 1 | fm200 |
| Inhoud van het pakket | 1 FM200 hangsysteem |
|---|---|
| Toepassing | Inrichting |
| Veiligheid | Hoog |
| Grootte | Klein/Middelgroot/Groot/enz. |
| Verstelbare lengte | - Ja, dat klopt. |
| Betrouwbaarheid | 99.99% |
|---|---|
| Materialen | Gelast staal |
| Het vullen prussure | 4.2Mpa/5.6Mpa |
| Cilinderinhoud | 90/120/150/180L |
| Kleur | Rood |
| opsporingssysteem | Brand- en rookmelders |
|---|---|
| Transportpakket | Tegenlaagbuis of houten behuizing |
| Werktemperatuur | 0°C tot 50°C |
| Agent. | FM200 (HFC-227ea) |
| Aandrijving | Automatische of handmatige start |
| Opbergdruk | 4.2Mpa/5.6Mpa |
|---|---|
| Activatiemethode | Elektrisch of Hand |
| Werktemperatuur | 0°C tot 50°C |
| Installatie | Inrichting |
| Agent. | fm200 |
| Oorsprong | China |
|---|---|
| Kracht | DC24V/1.5A |
| Opbergdruk | 5.6Mpa |
| Artikel 1 | Fm200 Gassysteem |
| Betrouwbaarheid | 99.99% |