| Cilindervolume | 90L, 100L, 120L, 150L, 180L |
|---|---|
| Activeringstijd | Tien seconden. |
| Betrouwbaarheid | 99.99% |
| Materiaal voor opslagflessen | HP345 gasfles voor het lassen van staal |
| Materiaal | Silinder, roestvrij ijzer |
| Startmodus | Handmatige en elektromagnetische start |
|---|---|
| Vullende Druk | 4.2MPa/5.6MPa |
| Agent. | Hfc-227ea |
| Kracht | DC24V/1.5A |
| Grootte | Klein/Middelgroot/Groot/enz. |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Toepassing | Inrichting |
| Hoofdstuk | Een enkele deur |
| Kenmerken | Schoon gas en milieuvriendelijk |
| Patroon van blussen | Besloten overstromingen |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Opbergdruk | 5.6Mpa |
| Verwijderingsmethode | Chemische Reactie |
| Omgevingstemperatuur | 0°C-50°C |
| Startmodus | Handmatige en elektromagnetische start |
| Zuiverheid | 990,9% |
|---|---|
| Toepassing | Brandbestrijdingssysteem,Het wordt voornamelijk gebruikt voor totale overstromingsbestrijdingssystee |
| Andere namen | HFC-227EA,Trifluormethaan Fluorform ((HFC-227ea) |
| Uiterlijk | Kleurloos, geurloos en kleurloos, geen troebel, kleurloos en geurloos |
| Naam | Gemengd koelmiddelgas R227ea,zuiver gas HFC-227ea van hoge kwaliteit,HFC 227ea brandblusgas R227ea,H |
| Type | Gasbrandbestrijdingssysteem |
|---|---|
| Omgevingstemperatuur | 0°C-50°C |
| Relatieve luchtvochtigheid | ≤97% |
| Capaciteit van de cilinder | 70L, 90L, 120L, 150L, 180L |
| Nominale druk | 5.6MPa 4.2MPa |
| Werktemperatuur | 0-50 graad |
|---|---|
| Naam | Brandblussers voor brandbestrijdingssystemen FM200 |
| Werkdruk | 2.5Mpa-4.2Mpa |
| Zonebeheer | Enige Streek |
| Tijd van ontslag | Tien seconden. |
| Productnaam | fm200 brandbestrijdingssysteem, 6 mm branddetectiebuis |
|---|---|
| Kleur | Rood |
| Capaciteit | 100 liter |
| Vullende Druk | 4.2MPa |
| Tijd van ontslag | ≤ 10 s |
| Naam | Brandblusser voor brandbestrijdingssystemen FM200,OEM/ODM FM 200 brandbluspijpsysteem |
|---|---|
| Kleur | Rood of op uw verzoek |
| Startdruk | 2.5 |
| Maximale vuldichtheid | ≤1150kg/m3 |
| Stroomtoevoer van het systeem | DC24V/1.5A |
| Werktemperatuur | 0°C tot 50°C |
|---|---|
| Aandrijving | Automatische of handmatige start |
| Kabinetshoeveelheid | Alleenstaande |
| Structuur | geen pijpleiding |
| brandblusapparaat | FM200 HFC227ea brandbestrijdingssysteem |