| Activeringstijd | ≤ 10 s |
|---|---|
| Omgevingstemperatuur | 0°C-50°C |
| Afvoerhoogte | 2-4 M |
| Activatiemethode | Elektrisch of Hand |
| Oorsprong | China |
| model van kabinet | Enig kabinet |
|---|---|
| Werktemperatuur | 0~50℃ |
| Categorie | fm200 |
| Algemeen volume | 40L, 70L, 90L, 100L, 120L, 150L, 180L |
| brandblusapparaat | FM200 HFC227ea brandbestrijdingssysteem |
| Brandbestrijdingsdoeltreffendheid | Effectief voor brand van klasse A, B en C |
|---|---|
| Chemische benaming | heptafluoropropane |
| Uiterlijk | Kleurloos, geurloos gas |
| Ozone Depletion Potential | 0 |
| niet-corrosief | - Ja, dat klopt. |
| niet-corrosief | - Ja, dat klopt. |
|---|---|
| Type | Schone Agent Fire Suppression System |
| Vlampunt ((PMCC)) ((°C/°F)) | Niet ontvlambaar |
| Niet geleidend | - Ja, dat klopt. |
| Verwijderingsmechanisme | Chemische Reactie |
| Omgevingstemperatuur | 0~50°C |
|---|---|
| Tijd van ontslag | Tien seconden. |
| Werktemperatuur | -10°C aan 50°C |
| Agent Type | Hfc-227ea |
| Vullende Druk | 5.6/4.2 MPa |
| Cilindermateriaal | Koolstofstaal |
|---|---|
| Detectiemethode | Rook of hitte |
| Installatie | Eenvoudig te installeren |
| Duurzaamheid | Hoog |
| Materiaal van de klep | met een gewicht van niet meer dan 10 kg |
| Kenmerken | Schoon gas en milieuvriendelijk |
|---|---|
| Voorwerp | Brand van klasse A, B, C, E |
| Aantal kleppen | Afhankelijk van het ontwerp |
| Injectietijd | ≤ 10 s |
| Vertragingstijd | 0 ~ 30s |
| Aantal kleppen | Afhankelijk van de ontwerptekeningen |
|---|---|
| Toepassingsscenario | Archiefruimte, generatorruimte, enz. |
| Capaciteit | 70L, 90L, 120L, 150L, 180L |
| Druk | 4.2 / 5.6 MPa |
| Kleur van de buis | Rood |
| Toepassing | A, B, C |
|---|---|
| Maximale werkdruk | 8.0Mpa |
| Bespuittijd | ≤ 10 s |
| Relatieve luchtvochtigheid | ≤97% |
| Installatie | Inrichting |
| Gebruik | Industrieel gas, brandbestrijding, medisch gas |
|---|---|
| Capaciteit | 40L, 70L, 90L, 100L, 120L, 150L, 180L |
| Kleur | Rood of aangepast, volgens uw bestelling, klant vereiste, of volgens klant vereiste |
| Toepassing | Computerruimte, communicatieruimte, elektriciteitsdistributieruimte, bibliotheek, archieven, museum, |
| Vullende Druk | 4.2 Mpa,5.6Mpa |