| De Druk van het aandrijvingsapparaat | 6.0MPa (20℃) |
|---|---|
| Tijd van ontslag | Tien seconden. |
| Handelsmerk | Rongan |
| Werkdruk | 4.2 bar,5.6 bar |
| Toepassing | Brandbestrijdingssysteem |
| Type | Brandbestrijdingssysteem |
|---|---|
| Temperatuurbereik | 0℃ aan +50℃ |
| Gebruik | Gasbrandblussen |
| Aandrijving | Automatisch of hand |
| Toepassing | Inrichting |
| Omgevingstemperatuur | 0°C tot 50°C |
|---|---|
| Materiaal van het lichaam | Staalcilinder |
| Draagbare blusmachine | Brandblussers voor gas FM200 |
| Agent. | heptafluoropropane |
| Bespuittijd | ≤ 10 s |
| Het vullen prussure | 2.5MPa |
|---|---|
| Cilinderkleur | Rood |
| opsporingssysteem | Warmte- en rookmelders |
| Installatie | Inrichting |
| Artikel 1 | Fm200 Gassysteem |
| Kracht | DC24V/1.5A |
|---|---|
| Standaard van onderzoek | GB25972-2010 |
| Gebruik | Gasbrandblussen |
| Werktemperatuur | 0-50°C |
| Vorm | Ronde/ Vierkant/ Rechthoek/ Etc. |
| Vergrendeling van de kast | Sleutel slot |
|---|---|
| Vullende Druk | 2.5 Mpa, |
| Temperatuurbereik van de kast | 0°C tot 50°C |
| Brandblusagent | fm200 |
| Soort onderneming | Fabrikant meer dan 10 jaar |
| Capaciteit | 40L, 70L, 100L,120,150L,180L |
|---|---|
| Bespuittijd | ≤ 10 s |
| Kabinetsafmetingen | Aanpasbaar |
| Stroomtoevoer van het systeem | DC 24V, 1,5A |
| Agent Type | fm200 |
| Tijd van ontslag | Tien seconden. |
|---|---|
| De Druk van het aandrijvingsapparaat | 6.0MPa (20℃) |
| Werkdruk | 5.6 bar / 4.2 bar |
| Omgevingstemperatuur | 0~50°C |
| Veiligheid | Hoog |
| Aandrijving | Automatisch of hand |
|---|---|
| Gebruik | Gasbrandblussen |
| Agent. | fm200 |
| Bergingstemperatuur | 0°C tot 50°C |
| Kleur | Rood |
| Afvoerhoogte | 2-4 M |
|---|---|
| opsporingssysteem | Warmte- en rookmelders |
| Vullende dichtheid | ≤950kg/m3 |
| Voor | Gevoelige elektronische apparatuur en waardevolle activa |
| Patroon van blussen | Besloten overstromingen |