| Veiligheid | Hoog |
|---|---|
| Toepassing | Datacenters, serverruimtes, elektrische ruimtes |
| Vullende Druk | 5.6/4.2 MPa |
| Type spuitstuk | Pistonstuk |
| Tijd van ontslag | Tien seconden. |
| Cilindervolume | 40L, 70L, 90L, 100L, 120L, 150L, 180L |
|---|---|
| Vullende Druk | 2.5MPa |
| Kracht | DC24V/1.5A |
| Garantie | 1 jaar |
| Structuur | geen pijpleiding |
| Vergrendeling van de kast | Sleutel slot |
|---|---|
| Capaciteit | 90L, 100L, 120L, 150L, 180L |
| Garantie | 1 jaar |
| Kenmerken | Schoon gas en milieuvriendelijk |
| Patroon van blussen | Besloten overstromingen |
| Chemische benaming | 1,1,1,2,3,33-heptafluorpropaan |
|---|---|
| Brandonderdrukkingsmechanisme | Chemische reactie met vuur |
| Effectief in de klas | A, B, C en elektrische branden |
| Niet geleidend | - Ja, dat klopt. |
| niet-corrosief | - Ja, dat klopt. |
| Patroon van blussen | Besloten overstromingen |
|---|---|
| Startmodus | Handmatige en elektromagnetische start |
| Verwijderingsmethode | Chemische Reactie |
| Materiaal | FM200 brandbestrijdingssysteem |
| Duurzaamheid | Hoog |
| Typ van de klep | Elektrisch aangedreven / Temperatuursensor |
|---|---|
| Bergingstemperatuur | 0°C tot 50°C |
| Toepassing | Gesloten ruimtes |
| Tijd van ontslag | Tien seconden. |
| Type spuitstuk | Stroom van de zuiger |
| Hoog licht | Automatisch brandblussysteem van 100L |
|---|---|
| Opbergdruk | 2.5MPa |
| Activatiemethode van de kast | Elektrische Solenoïdeklep |
| Gedrukte kleur | zilver (rood kabinet), (cilinder) |
| Temperatuurbereik | 0℃ aan +50℃ |
| Type | schone agent |
|---|---|
| chemische formule | Heptafluorpropaan (HFC-227ea) |
| Geur | Een beetje etherisch |
| Kleur | Kleurloos |
| Effectief in de klas | A-, B- en C-branden |
| Omgevingstemperatuur | 0°C-50°C |
|---|---|
| Functie | Brandbestrijdings |
| Tijd van ontslag | Tien seconden. |
| Kleur | Rood |
| Capaciteit van de cilinder | 70L、90L、100L、120L、150L、180L |
| De Agent van de brandafschaffing | fm200 |
|---|---|
| Brandbeschermingsniveau | Een klasse |
| Hoog licht | FM200-systeem |
| Brandblustijd | Tien seconden. |
| Vullende Druk | 2.5MPa |