| model van kabinet | Enig kabinet |
|---|---|
| Werktemperatuur | 0~50℃ |
| Categorie | fm200 |
| Algemeen volume | 40L, 70L, 90L, 100L, 120L, 150L, 180L |
| brandblusapparaat | FM200 HFC227ea brandbestrijdingssysteem |
| Kleur | Rood & Ivory Wit Kleur of aangepast |
|---|---|
| Productnaam | FM200 gas brandbestrijdingssysteem, brandbestrijdingssysteem, FM200 systeem |
| Tijd van ontslag | ≤ 10 s |
| Gebruik | Brandreddingssysteem,gasbrandblussysteem,brandblussysteem |
| Vullende Druk | 4.2MPa,5.3MPa |
| Werkdruk | 4.2MPa/5.6MPa |
|---|---|
| Soort onderneming | Fabrikant meer dan 10 jaar |
| Type | Brandbestrijdingssysteem |
| Temperatuur | 0-50°C |
| Artikel 1 | fm200 |
| Patroon van blussen | Besloten overstromingen |
|---|---|
| Productsoort | Brandbestrijdingssysteem |
| Structuur | Flexibel |
| Agent. | heptafluoropropane |
| Betrouwbaarheid | 99.99% |
| Omgevingstemperatuur | 0°C tot 50°C |
|---|---|
| Materiaal van het lichaam | Staalcilinder |
| Draagbare blusmachine | Brandblussers voor gas FM200 |
| Agent. | heptafluoropropane |
| Bespuittijd | ≤ 10 s |
| Beschermingsvolume van het systeem | Maximaal één regio M3 |
|---|---|
| Werktemperatuur | -10°C aan 50°C |
| Opbergdruk | 4.2/5.6Mpa |
| Capaciteit van de cilinder | 40L, 70L, 90L, 100L, 120L, 150L, 180L |
| Bespuittijd | ≤ 10 s |
| Opslagmedium | FM200, Hfc-227ea |
|---|---|
| Gebruik | Brandbeveiliging |
| Hoog licht | fm200 Balenluchter |
| Maximale injectietijd van het systeem | 10s |
| Type spuitstuk | Spray |
| Kleur | Rood & Ivory Wit Kleur of aangepast |
|---|---|
| Productnaam | FM200 gas brandbestrijdingssysteem, brandbestrijdingssysteem, FM200 systeem |
| Tijd van ontslag | ≤ 10 s |
| Gebruik | Brandreddingssysteem,brand,gasbrandblussysteem,brandblussysteem |
| Vullende Druk | 4.2MPa,5.6 MPa |
| Opbergdruk | 4.2Mpa/5.6Mpa |
|---|---|
| Activatiemethode | Elektrisch of Hand |
| Werktemperatuur | 0°C tot 50°C |
| Installatie | Inrichting |
| Agent. | fm200 |
| Agent. | Hfc-227ea (FM200) |
|---|---|
| Kracht | DC24V/1.5A |
| Brandblustijd | Tien seconden. |
| Hoog licht | het systeem van de het gasafschaffing van 120l fm200 |
| Structuur | geen pijpleiding |