| Werktemperatuur | 0°C tot 50°C |
|---|---|
| Aandrijving | Automatische of handmatige start |
| Kabinetshoeveelheid | Alleenstaande |
| Structuur | geen pijpleiding |
| brandblusapparaat | FM200 HFC227ea brandbestrijdingssysteem |
| Kleur | Rood |
|---|---|
| Oorsprong | China |
| Cilindervolume | 70L, 90L, 120L, 150L, 180L |
| Patroon van blussen | Besloten overstromingen |
| Vorm | Ronde/ Vierkant/ Rechthoek/ Etc. |
| Grootte | 70L/90L/120L/150L/180L/aanpassen |
|---|---|
| Activeringstijd | Tien seconden. |
| Zonebeheer | Met meerdere zones |
| Gassoort | fm200 |
| Werkkracht | DC 24V 1,5A |
| Omgevingstemperatuur | 0~50°C |
|---|---|
| Tijd van ontslag | Tien seconden. |
| Werktemperatuur | -10°C aan 50°C |
| Agent Type | Hfc-227ea |
| Vullende Druk | 5.6/4.2 MPa |
| Cilindermateriaal | Koolstofstaal |
|---|---|
| Detectiemethode | Rook of hitte |
| Installatie | Eenvoudig te installeren |
| Duurzaamheid | Hoog |
| Materiaal van de klep | met een gewicht van niet meer dan 10 kg |
| Capaciteit van de cilinder | 70L,90L,100L,120L,150L,180L |
|---|---|
| Certificering van buizen | Goedgekeurde FM |
| Aandrijving | Automatisch of hand |
| Bespuittijd | ≤ 10 s |
| Kleur van de buis | Rood |
| Aandrijving | Automatisch of hand |
|---|---|
| Installatie | Aan de muur bevestigd, plafond-Opgezet |
| Tijd van ontslag | Tien seconden. |
| Opbergdruk | 1.6MPa |
| Hoog | 370 tot 600 mm |
| Beschermde zone | Verhouding: ≤ 800 m2 ; Volume: ≤ 3600 m3 |
|---|---|
| Toepassing | A, B, C |
| Type | Gasbrandbestrijdingssysteem |
| Standaard van onderzoek | GB25972-2010 |
| Cilinderinhoud | 70L tot 180L |
| De Agent van de brandafschaffing | fm200 |
|---|---|
| Brandbeschermingsniveau | Een klasse |
| Hoog licht | FM200-systeem |
| Brandblustijd | Tien seconden. |
| Vullende Druk | 2.5MPa |
| Patroon van blussen | Besloten overstromingen |
|---|---|
| Kleur | Rood |
| Materiaal van de klep | met een gewicht van niet meer dan 10 kg |
| Brandclassificatie | Brand van klasse A, B, C, E |
| Capaciteit van de cilinder | 70L, 90L, 120L, 150L, 180L |