| Vergrendeling van de kast | Sleutel slot |
|---|---|
| Vullende Druk | 2.5 Mpa, |
| Temperatuurbereik van de kast | 0°C tot 50°C |
| Brandblusagent | fm200 |
| Soort onderneming | Fabrikant meer dan 10 jaar |
| Gassoort | fm200 |
|---|---|
| Opbergdruk | 2.5MPa |
| Patroon van blussen | Besloten overstromingen |
| Standaard van onderzoek | GB25972-2010 |
| Materiaal | FM200 brandbestrijdingssysteem |
| Omgevingstemperatuur | 0°C-50°C |
|---|---|
| Functie | Brandbestrijdings |
| Tijd van ontslag | Tien seconden. |
| Kleur | Rood |
| Capaciteit van de cilinder | 70L、90L、100L、120L、150L、180L |
| Hoog licht | Automatisch brandblussysteem van 100L |
|---|---|
| Opbergdruk | 2.5MPa |
| Activatiemethode van de kast | Elektrische Solenoïdeklep |
| Gedrukte kleur | zilver (rood kabinet), (cilinder) |
| Temperatuurbereik | 0℃ aan +50℃ |
| Kabinetsafmetingen | Verschilt naargelang de grootte van de kast |
|---|---|
| Stroomtoevoer van het systeem | AC 220V DC 24V 1A |
| Aandrijving | Automatisch of hand |
| Kleur | Rood |
| Werkdruk | 2.5MPa |
| Type | Gasbrandbestrijdingssysteem |
|---|---|
| Omgevingstemperatuur | 0°C-50°C |
| Relatieve luchtvochtigheid | ≤97% |
| Capaciteit van de cilinder | 70L, 90L, 120L, 150L, 180L |
| Nominale druk | 5.6MPa 4.2MPa |
| Kleur | Rood |
|---|---|
| Handelsmerk | Rongan |
| Agent. | Brandblussysteem FM200 |
| Duurzaamheid | Hoog |
| Drijfapparatendruk | 6.0MPa (20℃) |
| Kleur | Rood |
|---|---|
| Omgevingstemperatuur | 0~50°C |
| Model | Stroomstelsel van de zuiger |
| Cilinderinhoud | 70L,90L,100L,120L,150L,180L |
| De Druk van het aandrijvingsapparaat | 6.0MPa (20℃) |
| Type | Hoofdstuk of pijpleiding,hangend |
|---|---|
| Naam | FM200 Automatisch brandblussysteem voor brandopsporing |
| Kleur | Rood of op uw verzoek |
| Stroomtoevoer van het systeem | DC24V 1,5A |
| Verpakking Details | van de soort gebruikt voor de vervaardiging van elektrische elektrische apparaten |
| Type | Brandbestrijdingssysteem |
|---|---|
| Gedrukte kleur | zilver (rood kabinet), (cilinder) |
| Structuur | geen pijpleiding |
| Toepassing | Inrichting |
| Brandblustijd | Tien seconden. |