| Cilindervolume | 40L, 70L, 90L, 100L, 120L, 150L, 180L |
|---|---|
| Vullende Druk | 2.5MPa |
| Kracht | DC24V/1.5A |
| Garantie | 1 jaar |
| Structuur | geen pijpleiding |
| Gebruik | Brandbestrijdingsmateriaal |
|---|---|
| klep | Messing of roestvrij staal |
| Cilindermateriaal | Staal |
| Opslagmedium | FM200, Hfc-227ea |
| Oorsprong | Guangzhou, Guangdong |
| Activeringstijd | Tien seconden. |
|---|---|
| Handelsmerk | Rongan |
| Stikstofdruk | 6.0±1.0Mpa ((20°C) |
| Cilinderkleur | Rood |
| Agent. | FM200 (HFC-227ea) |
| Toepassing | A, B, C |
|---|---|
| Maximale werkdruk | 8.0Mpa |
| Bespuittijd | ≤ 10 s |
| Relatieve luchtvochtigheid | ≤97% |
| Installatie | Inrichting |
| Chemische benaming | 1,1,1,2,3,33-heptafluorpropaan |
|---|---|
| Brandonderdrukkingsmechanisme | Chemische reactie met vuur |
| Effectief in de klas | A, B, C en elektrische branden |
| Niet geleidend | - Ja, dat klopt. |
| niet-corrosief | - Ja, dat klopt. |
| Productnaam | fm200 brandbestrijdingssysteem, 6 mm branddetectiebuis |
|---|---|
| Kleur | Rood |
| Capaciteit | 100 liter |
| Vullende Druk | 4.2MPa |
| Tijd van ontslag | ≤ 10 s |
| Capaciteit | 70L,90L,120L,150L,180L |
|---|---|
| Kleur | Rood of op maat, of volgens de eisen van de klant |
| Productnaam | fm200 gasbrandbestrijdingssysteem |
| Vullende Druk | 4.2/5.6 Mpa |
| Tijd van ontslag | ≤ 10 s |
| Afvoerhoogte | 2-4 M |
|---|---|
| opsporingssysteem | Warmte- en rookmelders |
| Vullende dichtheid | ≤950kg/m3 |
| Voor | Gevoelige elektronische apparatuur en waardevolle activa |
| Patroon van blussen | Besloten overstromingen |
| Activeringstijd | ≤ 10 s |
|---|---|
| Omgevingstemperatuur | 0°C-50°C |
| Afvoerhoogte | 2-4 M |
| Activatiemethode | Elektrisch of Hand |
| Oorsprong | China |
| Kleur | Rood & Ivory Wit Kleur of aangepast |
|---|---|
| Capaciteit | 70L,80L,82L,90L |
| Type | brandbestrijdingssysteem |
| Vullende Druk | 15MPa, 20MPa |
| Artikel 1 | FM 200 systeemontwerp,brandbestrijdingssystemen FM200 |