| Verpakking Details | van de soort gebruikt voor de vervaardiging van elektrische elektrische apparaten |
|---|---|
| Levertijd | 10 dagen, afhankelijk van de hoeveelheid onderhandeld |
| Betalingscondities | L/C, D/P, Western Union, T/T, creditcard |
| Levering vermogen | 18000 stuks per week |
| Plaats van herkomst | Stad Guangzhou, provincie Guangdong, China |
| Opbergdruk | 2.5MPa |
|---|---|
| Oorsprong | Guangzhou, Guangdong, China |
| Type deur van de kast | enkelvoudig/dubbelvoudig |
| Kenmerken | Schoon gas en milieuvriendelijk |
| model van kabinet | dubbele kast |
| Type | Brandbestrijdingssysteem |
|---|---|
| Temperatuurbereik | 0℃ aan +50℃ |
| Gebruik | Gasbrandblussen |
| Aandrijving | Automatisch of hand |
| Toepassing | Inrichting |
| Bespuittijd | ≤ 10 s |
|---|---|
| Activatiemethode | Elektrisch of Hand |
| Kracht | DC24V/1.5A |
| Kenmerken | Schoon gas en milieuvriendelijk |
| Gewicht van de kast | Verschilt naargelang de grootte van de kast |
| Verpakking Details | van de soort gebruikt voor de vervaardiging van elektrische elektrische apparaten |
|---|---|
| Levertijd | 10 dagen, afhankelijk van de hoeveelheid onderhandeld |
| Betalingscondities | L/C, D/P, Western Union, T/T, creditcard |
| Levering vermogen | 28000 reeksen per week |
| Plaats van herkomst | Stad Guangzhou, provincie Guangdong, China |
| Agent. | fm200 |
|---|---|
| Activatiemethode | Thermisch of handmatig |
| Tijd van ontslag | Tien seconden. |
| De Druk van het aandrijvingsapparaat | 6.0MPa (20℃) |
| Duurzaamheid | Hoog |
| Tijd van ontslag | Tien seconden. |
|---|---|
| Omgevingstemperatuur | 0~50°C |
| Agent. | HFC-227ea,FM200 |
| Kracht | DC24V/1.5A |
| Installatie | Eenvoudig te installeren |
| Cilinderkleur | Rood |
|---|---|
| Systemen | Pijpnetwerk |
| Opbergdruk | 4.2 MPa/5.6 MPa |
| Activeringstijd | Tien seconden. |
| Kracht | DC24V/1.5A |
| Tijd van ontslag | ≤ 10 s |
|---|---|
| Agent. | Fm200 ((htc-227ea Of Heptafluoropropan) |
| Hulpdruk | 5.0±0.225Mpa |
| Productsoort | Brandbestrijdingssysteem |
| Cilindervolume | 40L, 70L, 90L, 100L, 120L, 150L, 180L |
| Transportpakket | Tegenlaagbuis of houten behuizing |
|---|---|
| Beschermingsgebied | Brand van klasse A, B en C |
| Druk | 2.5MPa |
| Bespuittijd | ≤ 10 s |
| Oorsprong | Guangzhou, Guangdong, China |