| Brandbeschermingsniveau | Een klasse |
|---|---|
| Gewicht | 100 kg-500 kg |
| brandblusapparaat | FM200 hfc-227ea Automatische brandblusser |
| Kracht | DC24V/1.5A |
| Transportpakket | Tegenlaagbuis of houten behuizing |
|---|---|
| Beschermingsgebied | Brand van klasse A, B en C |
| Druk | 2.5MPa |
| Bespuittijd | ≤ 10 s |
| Testdruk | 15 MPa |
|---|---|
| Installatie | Inrichting |
| Functie | Brandbestrijdings |
| Toepassing | A, B, C |
| opsporingssysteem | Warmte- en rookmelders |
|---|---|
| Capaciteit van de cilinder | QMH15/90 QMH15/80 QMH15/70 |
| Min werkdruk | 15 MPa |
| Verwijderingsmethode | Chemische Reactie |
| Niet geleidend | - Ja, dat klopt. |
|---|---|
| Geschikt voor branden van klasse A, B en C | - Ja, dat klopt. |
| niet-corrosief | - Ja, dat klopt. |
| Activatiemethode | Thermisch of handmatig |
| Werkdruk | 15 bar/20 bar |
|---|---|
| Cilindermateriaal | Staal |
| Tijd van ontslag | Minder dan 60 seconden |
| Brandbestrijdingsmiddel | Inert gasmengsel van stikstof, argon en kooldioxide |
| Capaciteit van de cilinder | 70L,80L,82L,90L |
|---|---|
| Verwijderingsmethode | Chemische Reactie |
| Temperatuurbereik | 0°C tot 50°C |
| Handelsmerk | Rongan |
| Hoog licht | Automatisch brandblussysteem van 100L |
|---|---|
| Opbergdruk | 2.5MPa |
| Activatiemethode van de kast | Elektrische Solenoïdeklep |
| Gedrukte kleur | zilver (rood kabinet), (cilinder) |